Sterylizacja

Sterylizatory NLB, skutecznie niszczą wirusy COVID-19, inne wirusy i bakterie, grzyby, roztocza itp.
Są bezpieczne w użytkowaniu.

 

Sprawdź nasze produkty

Zapewniamy rozwiązania z dbałością o środowisko i zdrowie.

Sterylizatory z serii NLB o wydajności od 65 do 1000 m³/h są jednym z najnowszych produktów do ochrony przed koronawirusem, ponieważ zastosowane lampy UV-C 254 nm o wysokiej mocy 80 Wat szybko usuwają bakterie i wirusy oraz grzyby, roztocza, alergeny i nieprzyjemne zapachy (na poziomie sprawności > 99%). Promieniowanie UV-C w zamkniętej komorze niewidoczne na zewnątrz sterylizuje powietrze pompowane do wnętrza sterylizatora i wypuszcza je na zewnątrz w obiegu ciągłym. Takie rozwiązanie umożliwia dezynfekcję bez ozonu i szkodliwości promieniowania UV-C.

Niewątpliwą zaletą urządzenia jest mały pobór mocy, dzięki czemu sterylizacja powietrza lub powierzchni jest oszczędna i nieuciążliwa podczas pracy w pomieszczeniu. Urządzenie opcjonalnie może być wyposażone w kółka, dzięki czemu może być przestawiane lub przenoszone w dowolne miejsce. To idealne rozwiązanie do dezynfekcji pomieszczeń biurowych lub usługowych.

sterylizacja-img-02

Sterylizatory UV-C stosuje się w biurach, hotelach, szpitalach, gabinetach i przychodniach, szkołach, sklepach, barach i restauracjach, pracowniach usługowych i produkcyjnych, mieszkaniach itp. Wykorzystanie lamp emitujących promieniowanie UV to bezpieczny i przyjazny dla środowiska sposób pozbycia się wirusów, bakterii oraz grzybów.

Dzięki specjalnej budowie i zastosowaniu promieniowania UVC, są:

  • bezpiecznie w użytkowaniu,
  • mogą bezpiecznie przebywać ludzie i zwierzęta w pomieszczeniach,
    gdzie pracuje sterylizator,
  • skutecznie niszczą i eliminują z powietrza wszystkie wirusy (COVID-19), bakterie , grzyby, roztocza, alergeny, zapachy,
  • są bezobsługowe,
  • są wykonane z materiałów przyjaznych środowisku naturalnemu,
  • posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty,
  • skuteczność potwierdzona badaniami,
  • posiadają szereg pozytywnych opinii i rekomendacji.

Nasze urządzenia zostały przetestowane przez: 

 

Nasze urządzenia świetnie spisują się w transporcie zbiorowym

Zaufali nam m.in.:

Zobacz nasze produkty