NAVITEL Sp. z o. o.

Polska firma technologiczna

NAVITEL Sp. z o. o.

Rozwój firmy Navitel sp. z o.o. zapoczątkowany został 2007 roku, jako polska firma technologiczna, kreująca intensywny rozwój rynku telemetrii i systemów GPS, telekomunikacji. U podstaw rozwoju leżała wizja przyszłości, w której kierowanie i zarządzanie danymi, firmą, pojazdami, transportem logistyką jest możliwe na odległość z dowolnego miejsca na ziemi, aspekty rozwoju alternatywnych źródeł energii, konieczności optymalizacji ograniczania zużycia tradycyjnych nośników energii, a także dla poszanowania środowiska naturalnego. Jest to polska firma technologiczna.

 

Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne

Od początku działalności naszą misją jest działalność w sektorach telekomunikacji, ochrony środowiska oraz systemów do zarządzania flotą samochodową opartych na nawigacji satelitarnej GPS, które stają się źródłem korzyści dla naszych Klientów. Dlatego projektując nasze systemy i dbając o ich rozwój wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne tak, aby w pełni zaspokoić ich potrzeby. Efektem tych prac mamy cztery zgłoszenia patentowe i zastrzeżony wzór użytkowy.

 

sterylizacja-img-02

Wszystkie koncepcje i rozwiązania powstają od podstaw w naszej firmie. Firmę tworzy doświadczona kadra inżynierska oraz naukowcy z tytułami profesora. Między innymi koncepcja Systemu Lokalizacji NAVITRACK została stworzona od podstaw w naszej firmie już w 2002 roku. Wszystkie elementy składowe systemu Navitrack takie jak programy do generowania raportów logistycznych czy urządzenie do określania pozycji obiektów (lokalizacji), oraz pozostałe produkty, są projektowane i produkowane przez nas. Pozwala to nam na osiągnięcie znacznych przewag konkurencyjnych, prowadzić ich skuteczny rozwój w zakresie jakości, funkcjonalności oraz oferowanych cen.

Oferujemy najwyższą jakość

Naszą firmę tworzą ludzie, dla których największym wyzwaniem jest praca nad tworzeniem innowacyjnych rozwiązań, systemów, które są wykorzystywane przez naszych Klientów. Dzięki ich doświadczeniu oraz zaangażowaniu nasza firma może oferować produkty spełniające najwyższe standardy światowe.

 

Kompleksowość

Nasze rozwiązania z powodzeniem znalazły zastosowanie w komunikacji, logistyce, energetyce i ochronie środowiska.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że nasze systemy staną się dla Państwa źródłem korzyści i przyczynią się do rozwoju Państwa firmy. Będzie to dla nas największą satysfakcją.

sterylizacja-img-02

Usprawniamy zarządzanie i generujemy oszczędności

W chwili obecnej naszą ofertę kierujemy do różnych grup odbiorców, firm posiadających floty samochodowe, przedsiębiorstw, operatorów telekomunikacyjnych i odbiorców indywidualnych. Oferowane przez nas systemy GPS, dają możliwość lokalizacji pojazdów lub grup pojazdów i generowania raportów logistycznych, które usprawniają zarządzanie flotą samochodową oraz pozwalają na analizę i kontrolę pracy kierowców bądź pracowników firmy, kontrolę gospodarką paliwową. Oferujemy również naszym Klientom innowacyjne rozwiązania z dziedziny telekomunikacji, pozwalające uzyskać oszczędności w zużywanej energii, ograniczenie hałasu, optymalizacji i konsolidacji systemów telekomunikacyjnych.

Firma posiada zgłoszone patenty:

  • Zgłoszenia patentowe na autonomiczne zasilanie hybrydowe (nr P.403221),
  • Modułowy wymiennik ciepła powietrze powietrze z systemem freecoolingu (nr P.410939), potwierdzone pozytywną opinią,
  • Uzyskanie świadectwa ochronnego na wzór użytkowy W.121860 pt. maszt telekomunikacyjny,
  • Synchronizator pętli czasu GPS nr P.412903

Certyfikaty i Atesty:

  • ISO 9001:2008 – certyfikat systemu zarządzania jakością

  • ISO 14001:2004 – certyfikat systemu zarządzania środowiskiem

  • PN-N 18001:2004 – certyfikat zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy wydane przez Jednostki akredytowane przez Polskie Centrum Certyfikacji.

Nasza firma

Nagody jakie
dostaliśmy:

Zaufali nam m.in.: